Prodaja četvorosoban dupleks u Podgorici, 127m2, Vezirov most, Podgorica
📍 Lokacija U blizini Vezirovog mosta, Preko Morače. Stan se…
210,000€ 220,000€
piscorealestate@gmail.com
Izdato
280€
Ovo je veoma dobra lokacija, jer vam je sve na dohvat ruke, stan se nalazi u lepoj zgadi koja je novije gradnje. U okolini imate mnoštvo prodavnica, pumpi, banki, pošti, kafića, restorana … Ujedno u okolini zgrade imate i dosta parking mesta.
Stan je lepo opremljen poseduje veću dnevnu sobu koja je dizajnerski opremljena, iz dnevne sobe imate izlaz na manji balkon. Ujedno tu je i mala kuhinja koja poseduje sve kuhinjske elemente, a naravno tu je i trpezarija sa trpezarijskim stolom i stolicama. Stan takođe ima i veliku spavaću sobu koja je veoma lepo sređena ima bračni krevet i dosta veći orman koji vas služi za skladištenje stvari. Na samom kraju da ne zaboravimo da stan poseduje i kupatilo.
Stan se izdaje na minimum godinu dana po zahtevu vlasnika, obavezan je depozit koji je u visini jedne mesečne kirije. Ukoliko vam se svidela ova nekretnina kontaktirajte nas za više informacija. [maxbutton id=“20″ ]
📍 Lokacija U blizini Vezirovog mosta, Preko Morače. Stan se…
210,000€ 220,000€
Na prodaju dvosoban stan Preko Morače 85m2 Na prodaju dvosoban…
230,000€
Lokacija Jednosoban stan od 52 m² nalazi se u Lastvi…
146,500€
Izdaje se poslovni prostor 60 m² – u blizini Hrama…
600€