Prodaja četvorosoban dupleks u Podgorici, 127m2, Vezirov most, Podgorica
📍 Lokacija U blizini Vezirovog mosta, Preko Morače. Stan se…
210,000€ 220,000€
Serdara Jola Piletića, Podgorica, Podgorica Capital City, 80001, Montenegro
Izdato
180€
Garsonjera se nalazi u stambenoj zgradi nedaleko od Vezirovog mosta i Ars Medike u ulici Jola Piletića. Nalazi se u stambenoj zgradi ispred koje postoji parking. U blizini je Voli market, pekara, apoteka, nekoliko kafića. Do Pravnog i Ekonomskog fakulteta udaljena je manje od 10 minuta. Takođe, svi dijelovi grada su lijepo povezani sa ovom lokacijom.
Garsonjera je prostrana, namještena i klimatizovana. Posjeduje veliku garnituru, stočić, trpezarijski sto sa stolicama. Kuhinja je mala ali posjeduje sve što je potrebno. Kupatilo je fino uređeno i uredno. Garsonjera ima svoj balkon.
Posebna napomena: garsonjera će biti okrečena pre useljenja novog stanara.
Po zahtjevu vlasnika garsonjera se može izdati i na period od pola godine. Ukoliko Vam se svidjela ova nekretnina, kontaktirajte nas za više informacija.
📍 Lokacija U blizini Vezirovog mosta, Preko Morače. Stan se…
210,000€ 220,000€
Na prodaju dvosoban stan Preko Morače 85m2 Na prodaju dvosoban…
230,000€
Izdaje se poslovni prostor 60 m² – u blizini Hrama…
600€