Two-bedroom apartment Zagorič New construction, 63m2, For Sale
Two-bedroom apartment Zagorič New construction, 63m2, For Sale Location and…
142,000€
Sell
310,000€
Objekti se nalaze u Staroj varoši. Ulica Petra Prlje kod Džamije. U okrugu od 100 metara su vjerski objekat, restoran, veliki supermarket. Veoma popularno mjesto za život, a opet mirno okruženje iako je u urbanom dijelu grada.
Kvadratura oba objekta sa dvorištem je 221m2. Relativno nov enterijer sa lijepim i očuvanim komadima namještaja, izuzetno osvijetljene prostorije. Jedan objekat posjeduje dnevnu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu, dvije sobe dok je drugi sa istim karakteristikama ali jednosoban i ima funkcionalno potkrovlje.
Exterijer objekta je izuzetno očuvan kao na fotografijama.
Prodaje se za gotovinu. Postoji mogućnost prodaje jednog objekta ili kompenzacije za stanove u okruženju Stare varoši. Pisco Real Estate agencija će Vam sa zadovoljstvom pokazati ovu nekretninu ili pružiti dodatne informacije ako vam se ista dopada. Kontaktirajte našeg agenta.
Two-bedroom apartment Zagorič New construction, 63m2, For Sale Location and…
142,000€
Prodaja Jednosoban stan Nivel Zabjelo, 47m2, Podgorica Lokacija i površinaNa…
122,000€
Lokacija i površinaNa prodaju je jednosoban stan površine 46m², smješten…
129,000€
Izdavanje garsonjera City kvart, 30m2, Podgorica Lokacija i površinaNa izdavanje…
450€