Prodaja, jednosoban stan, 47m2, Stari Aerodrom, Podgorica
Prodaja jednosoban stan 47m², Stari Aerodrom, Podgorica LokacijaStan se nalazi…
109,000€
piscorealestate@gmail.com
Izdato
280€
Ovo je veoma dobra lokacija, jer vam je sve na dohvat ruke, stan se nalazi u lepoj zgadi koja je novije gradnje. U okolini imate mnoštvo prodavnica, pumpi, banki, pošti, kafića, restorana … Ujedno u okolini zgrade imate i dosta parking mesta.
Stan je lepo opremljen poseduje veću dnevnu sobu koja je dizajnerski opremljena, iz dnevne sobe imate izlaz na manji balkon. Ujedno tu je i mala kuhinja koja poseduje sve kuhinjske elemente, a naravno tu je i trpezarija sa trpezarijskim stolom i stolicama. Stan takođe ima i veliku spavaću sobu koja je veoma lepo sređena ima bračni krevet i dosta veći orman koji vas služi za skladištenje stvari. Na samom kraju da ne zaboravimo da stan poseduje i kupatilo.
Stan se izdaje na minimum godinu dana po zahtevu vlasnika, obavezan je depozit koji je u visini jedne mesečne kirije. Ukoliko vam se svidela ova nekretnina kontaktirajte nas za više informacija. [maxbutton id=“20″ ]
Prodaja jednosoban stan 47m², Stari Aerodrom, Podgorica LokacijaStan se nalazi…
109,000€
Prodaja, jednosoban stan, 48m2, Zabjelo, Podgorica Lokacija Stan se nalazi…
120,000€
Izdavanje – Poslovni prostor 122m2, kod autobuske Na izuzetno prometnoj…
1,200€
Izdavanje – Jednosoban stan 50m2, kod Gintaša Za izdavanje totalno…
500€