
I Z D A T O 200€ - Stanovi
Izdaje se jednosoban stan u Staroj Varoši 47m2
Lokacija
Stan se nalazi u lijepoj kući u glavnoj ulici u Staroj Varoši na odličnoj lokaciji jer su Vam ostale lokacije generalno na 5-10 minuta udaljene od stana. Uz stan dobijate i parking mesto, a takođe na samo minut od vaše zgrade je mali market koji je sasvim dovoljan za osnovne stvari.
Enterijer i dizajn
Stan je polu-namješten i nalazi se na prvom spratu. Stan poseduje trosed u dnevnom boravku, kuhinju, spavaću sobu sa bračnim krevetom i ormanom, a naravno tu je i kupatilo koje je skroz namešteno. Stan može da se izdaje kao i poslovni prostor, a može i da se u potpunosti opremi za stanovanje.
Uslovi izdavanja
Stan se iznajmljuje na najmanje godinu dana na zahtev vlasnika, a obavezno je dati depozit na samom početku (depozit je u iznosu od jedne mesečne kirije) i kiriju. Obavezno je potpisati ugovor na najmanje godinu dana, a ključeve možete preuzeti odmah nakon potpisivanja ugovora. Ako vam se svidjela ova nekretnina, kontaktirajte nas za više informacija.