Prodaja Jednosoban stan Nivel Zabjelo, 47m2, Podgorica
Prodaja Jednosoban stan Nivel Zabjelo, 47m2, Podgorica Lokacija i površinaNa…
122,000€
Donji Kokoti, Podgorica Capital City, 81257, Montenegro
Prodato
3,000€
Luksuzna kuća od 200m² dostupna za iznajmljivanje u Donjim Kokotima, smještena na uređenom i ograđenom placu od 1.200m². Riječ je o potpuno novoj, neuseljenoj kući sa četiri sobe.
Unutrašnji prostor čine prostrani dnevni boravak s izlazom na terasu i bazen, trpezarija, kuhinja, četiri spavaće sobe, od kojih glavna soba ima vlastito kupatilo, te još dva dodatna kupatila, garderober, hodnik i ostava. Kuća je opremljena po savremenim standardima i luksuzno uređena, s naglaskom na stil i estetiku. Posjeduje multi split sistem za klimatizaciju. Posebnu čar daje bazen dimenzija 8 x 4, okružen prelijepom terasom idealnom za odmor i relaksaciju. Dvorište je opremljeno rasvjetom i sistemom za navodnjavanje, a tu je i ljetnjikovac od 40m².
Cijela kuća i dvorište pokriveni su video nadzorom, a unutar dvorišta ima mjesta za 6-8 automobila. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji, nekoliko kilometara udaljena od gradske vreve, pružajući idealne uslove za miran porodični život. Dobro je povezana s gradom putem uređene magistrale, dok su u blizini dostupni svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Udaljena je 6 km od Big Fashiona i 3 km od Renoa. Depozit u iznosu jedne mjesečne kirije je obavezan.
Prodaja Jednosoban stan Nivel Zabjelo, 47m2, Podgorica Lokacija i površinaNa…
122,000€
Lokacija i površinaNa prodaju je jednosoban stan površine 46m², smješten…
129,000€
Izdavanje garsonjera City kvart, 30m2, Podgorica Lokacija i površinaNa izdavanje…
450€
Izdavanje poslovni prostor 42m2, Centar, Podgorica Lokacija i površina Poslovni…
1,200€