Lijep jednosoban stan 53m2 – City kvart
Lijep jednosoban stan 53m2 – City kvart Lokacija Stan se…
500€
Princeze Ksenije, Zabjelo, Podgorica, Podgorica Capital City, 81106, Montenegro
Izdato
600€
Prostor se nalazi u blizini Eko pumpe na Zabjelu, u prizemlju stambene zgrade. Pozicioniran je u dijelu koji je naseljen stambenim zgradama, u ulici koja je prometna.
Ovaj poslovni prostor sastoji se iz jedna velike prostorije koja je cijelom dužinom u staklenim izlozima, od kojih je jedan istovremeno još je dan ulaz u lokal, pored glavnog. Osim ove prostorije tu je i toalet. Važno je napomenuti da je cijeli prostor uređen kvaltetnim pločicama lijepog dizajna, bravarijom visokog kvaliteta, multi-split klima uređajima. Poseduje alarmnu zaštitu, a video nadzor postoji sa obe strane ovog lokala.
Pogodan je za različite vrste namjena, ali bi zbog Open space koncepta samog prostora možda najviše odgovarao kancelarijskim potrebama. Naknodno se adaptiraju unutrašnje roletne/zavjese modernog kancelarijskog modela. Posjeduje i parking mjesto iza rampe.
Poslovni prostor izdaje se na minimum godinu dana, na zahtjev vlasnika. Ukoliko Vam se svidjela ova nekretnna, kntaktirajte nas za više informacija i zakažite svoj termin za razgledanje.
Lijep jednosoban stan 53m2 – City kvart Lokacija Stan se…
500€
Prodaje se dio kuće sa tri stambene jedinice, 150m2, Centar,…
210,000€
Lokacija Poslovni prostor se nalazi u Bloku 9, jednoj od…
260,000€
Nov jednosoban stan 45m2 u New City kvartu Lokacija Stan…
600€