Izdavanje – Garsonjera 31m2, City kvart
Izdavanje – Garsonjera 31m2, City kvart Namještena garsonjera, preko puta…
400€
Дахна, Podgorica, Podgorica Capital City, 81111, Montenegro
Izdato
1,200€
Kuća se nalazi u Dahni, naselju koje je veoma mirno i prijatno za život, ušuškano sa glavnih okolnih ulica a u neposrednoj blizini City kvarta. Ova kuća sa veliki ograđenim placom prava je oaza mira na samo 1km udaljenosti od Delte.
Na lijepo uređenom i ograđenom placu nalazi se kuća površine 300m2. Trosobna je, namještena italijanskim stilskim namještajem i tehnikom visokog kvaliteta. Idealna je za one koji vole neuobičajan enterijer i dizajn. Na samom ulazu je dugačak hodnik sa dosta skladišnih komada namještaja, u vidu plakara i komoda. Dnevni boravak je prostran i lijepo osvijetljen, sa ugaonom garniturom, TV uređajem, i kaminom. U sklopu je manji trpezarijski sto sa stolicama smješten pored balkonskih vrata. Kuhinja je odvojena manjim zidom, i u njoj je još jedan mali trpezarijski sto. Kuhinja je lijepog dizajna, sa svim neophodnim aparatima. U kuhinji ima takođe dosta svijetlosti zbog još jednih manjih balkonskih vrata.
Dvorište je veliko, ograšeno kamenim zidom, sa velikom mehaničkom kapijom. U njemu postoji parking prostor za 3 automobila. Travnjak je veliki i uređen, prostire se oko cijele kuće, i ima nekoliko različitih sadnica drveća. Kuća posjeduje ljetnjikovac sa kaminom, kao i duplu garažu.
Kuća se izdaje na minimum godinu dana. Ukoliko Vam se svidjela ova ponuda kontaktirajte nas za više informacija.
Izdavanje – Garsonjera 31m2, City kvart Namještena garsonjera, preko puta…
400€
Izdavanje – Polunamješten jednosoban stan, Ventura, Stari Aerodrom Izdaje se…
400€
Prodaja dvosobna kuća 75m² sa placem 1600m², Martinići, Danilovgrad Lokacija…
110,000€
Izdavanje – Jednosoban stan 43m2, Stari Aerodrom Kompletno opremljen, moderno…
500€